اجاره خودرو بدون راننده|اجاره اتومبیل|اجاره ماشین|اجاره خودرو

باید بدانیم

موسسه اجاره خودروی ماهان (غرب)لازم می داند جهت اطلاع کافی مشتریان محترمی که اقدام به اجاره خودرو می کنند، اطلاعات کاملی را بیان نماید تا مشتریان عزیزبیشتر با این نوع خدمات اشنا بشوند.

1.نحوه محاسبه یک روز اجاره خودرو:

دقیقا هر 24 ساعت کامل یک روز اجاره محاسبه می شود و تا 3 ساعت تاخیر در هنگام عودت خودرو هزینه اضافی از مشتری دریافت نمی شوند.

2.نحوه محاسبه قیمت اجاره خودرو:

در محاسبه قیمت اجاره خودرو مهمترین عاملها ،قیمت خودرو وسال تولید خودرو به همراه نوع پوشش بیمه خودرو می باشد.در هنگام اجاره خودرو حتما باید دقت داشته باشیم که به طور مثال خودروی پراید مدل 97 تفاوتی 30هزار تومانی در اجاره روزانه با خودروی پراید مدل 93 دارد.

3.نحوه تحویل گرفتن خودرو:

در زمان تحویل گرفتن خودرو حتما مدارک خودرو را روئیت نموده وحتی المقدور خودرو را از مالک ان تحویل بگیرید.حتما در زمان تکمیل کردن کروکی، که جهت مشخص کردن اسیبهای بدنه ای خودرو تکمیل می گردد اقدام به تهیه فیلم با تلفن هراه خود بنمایید .در صورت اختلاف در کروکی تحویل خودروبا کروکی زمان عودت خودرو، ملاک فیلم تهیه شده مشتری می باشد.کلیه تجهیزات و اپشن ها در زمان تحویل سالم باشد و در صورت اشکال در کروکی خودرو ثبت شود.

4.شرایط بیمه خودرو:

حتما بیمه شخص ثالث را روئیت کنید تا تاریخ ان منقضی نشده باشد وبیمه نامه مربوط به خودروی اجاره شده باشد.

از داشتن بیمه بدنه خودرو اطمینان حاصل فرمایید تا در صورت خسارتهای احتمالی و تصادفات هزینه اضافی شامل حال شما نشود.

5.شرایط هزینه نقص فنی خودرو:

کلیه نقص های فنی اعم از موتوری، گیربکس و برقی خودرو به عهده موسسه اجاره دهنده خودرو می باشد ،مگر اینکه وضعیت خودرو در شرایطی باشد که نشان دهنده استفاده نامناسب از خودرو باشد،به طور مثال پارگی لاستیک که ناشی از برخورد با جسم تیز باشد.موسسه اجاره دهنده موظف است خودرو را سالم و سرویس شده تحویل نمایید.

6.ضمانت جهت تخلفات احتمالی مشتری:

باتوجه به احتمال مرتکب شدن تخلفات راهنمایی و رانندگی در هنگام رانندگی،توسط مشریان محترم،موسسه اجاره دهنده موظف است باتوجه به شرایط مشتری چک،سفته ویا مقداری پول نقد به مدت حداکثر یک ماه نزد خود نگه دارد که در صورت نداشتن تخلف رانندگی ان را به مشتری عودت دهد.

7.چگونگی انتخاب موسسات اجاره خودرو:

متاسفانه به تازگی تعداد اندکی افراد اقدام به کلاهبرداری به نام اجاره خودرو می کنند که مشتریان محترم حتما در زمان اخذ خدمات خودروی باید توجه داشته باشند که در دام اینگونه کلاهبرداران گرفتار نشود.جهت جلوگیری از اینگونه سوءاستفاده ها باید دقت داشت فقط ازطریق دفاتر شرکتهای اجاره خودرو اقدام نمایید تا از مکان دقیق شرکت اطلاع پیدا کرده و در دام شرکتهای صوری اجاره دهنده نیافتید.

موسسه اجاره خودروی ماهان(غرب)